Slevy a partneři

Chèque Déjeuner

Po více než patnáctiletém působení na českém trhu je název společnosti Chèque Déjeuner synonymem pro zaměstnanecké benefity a legální snižování nákladů. Všechny produkty nyní tvoří ucelený motivační program pro všechny typy společností.


Průkazy ZTP

Držitelům průkazu ZTP a ZTP/P poskytujeme slevu ve výši 10% na ubytování a sportoviště hotelu a 5% na stravu a konzumaci v hotelové restauraci kromě tabákových výrobků.


Ticket Benefits

První předplacená karta se zaměstnaneckými benefity. Předplacená karta s atraktivním designem, která vám umožní užít si naplno své benefity a snadno využívat služby našich smluvních partnerů.


  

Sodexo

Poukázkami Sodexo lze hradit ubytování a veškeré volnočasové aktivity hotelu Jezerka jako například wellness, masáže, bazén, bowling, střelnice, squash apod. Omezení: Poukázkami Sodexo nelze platit akční a zlevněné nabídky. Nepřijímáme stravenky Gastro Pass.


Benefit plus

Benefit Plus je internetová aplikace určená pro správu volitelných benefitů, tzv. cafeteria. V rámci této aplikace (kterou je možné si pro zjednodušení představit jako specifický internetový obchod s benefity) má každý zaměstnanec vytvořen svůj osobní účet a za přidělené body si může „nakupovat“ nejrůznější služby.


AHRCR

Jsme občanské sdružení, profesní a nepolitická organizace. Naši členskou základnu tvoří široké spektrum podnikatelů v ubytovacích a stravovacích službách, majitelů a provozovatelů hotelů, penzionů, motelů, restaurací, kaváren, vináren, odborných škol, ale i řada firem nabízejících své produkty pro ubytovací či restaurační provozy.


Kudy z nudy

Pod názvem Kudy z nudy naleznete projekt České centrály cestovního ruchu – CzechTourism, jehož cílem je podpora domácího cestovního ruchu. Kudy z nudy nabízí komplexní nabídku pro každého cestovatele. 

Obsazenost wellness

31
hostů

Wellness & SPA

Náš hotel disponuje jedním z nejmodernějším Wellness & Spa center v České Republice s širokou nabídkou služeb. Přijďte se ponořit do oázy klidu a harmonie v příjemném prostředí o celkové rozloze 800 m2.

Více »

Kongresy a konference

Jsme ideálním místem pro uspořádání konferencí, školení, jednání, večírků, teambuildingu a dalších akcí. Nabízíme špičkové vybavení a technické zázemí, různorodé prostory, speciální menu a další.

Více »

Sport a volný čas

Hotel disponuje velkým vnitřním i venkovním sportovištěm, které potěší každého návštěvníka, a navíc spoustu okolních zajímavých míst. Vyberte si z naší nabídky volnočasových aktivit a zpříjemněte si pobyt neobyčejnými zážitky.

Více »

hotel Jezerka

O hotelu

Kongres hotel Jezerka je moderní hotel zaměřený na firemní akce a rekreační pobyty. Nachází se v krásné přírodní oblasti východních Čech v samém srdci CHKO Železné hory.

Okolí hotelu je krásné a jako stvořené pro rekreaci, odpočinek a sportovní či kulturní aktivity.

Hotel se nachází v těsné blízkosti sečské přehrady a zříceniny hradu Oheb a hradu Vildštejn. Hotel je vzdálen 110km od Prahy a 130km od Brna a díky své skvělé lokaci je dostupný z každého koutu republiky.