Privátní odpočívárna Romantic

Obsazenost wellness

opět otevřeno od
13:00
22.06.2021

V dostavbě wellness&spa centra naleznete samostatnou privátní odpočívárnu pod názvem „Romantic“.

Tuto odpočívárnu je možné samostatně pronajmout minimálně na dobu 90 minut. Odpočívárna je koncipována pro 2 osoby.

Součástí privátní odpočívárny je infralavice vybavená moderními širokospektrálními infrazářiči, které poskytují kompletní zářící spektrum infračerveného záření a jako přidanou hodnotu vyzařují příjemné oranžové světlo, které pozitivně působí na psychiku. Sezením na lavici prohříváte záda, trup, ruce a nohy.

V odpočívárně dále můžete využít pohodlné dvoulůžko, minibar s nápoji (konzumace se platí dle skutečnosti nad rámec pronájmu), moderní LCD televizor a sprchu. Romantickou atmosféru podtrhne tlumené led osvětlení, kde si sami můžete nastavit barevnost světla.

 

Privátní odpočívárna Romantic
Vstup pro 2 osoby na 90 minut 700 Kč
Každých dalších 30 minut 200 Kč

Uvedené ceny jsou včetně 21% DPH.

 

Vstup do privátní odpočívárny je možný od 15 let.
Vstup je možný přes recepci wellness&spa centra nebo samostatným vchodem v zadní části budovy. Zakoupení vstupu do odpočívárny Romantic neopravňuje k užívání společných, samostatně placených prostor wellness&spa centra.
Provozní doba privátní odpočívárny Romantic je od 8.00 do 24.00 hod.
Rezervace je možné provádět na hlavní hotelové recepci nebo na recepci wellness&spa centra.

Wellness & SPA

Náš hotel disponuje jedním z nejmodernějším Wellness & Spa center v České Republice s širokou nabídkou služeb. Přijďte se ponořit do oázy klidu a harmonie v příjemném prostředí o celkové rozloze 800 m2.

Více »

Kongresy a konference

Jsme ideálním místem pro uspořádání konferencí, školení, jednání, večírků, teambuildingu a dalších akcí. Nabízíme špičkové vybavení a technické zázemí, různorodé prostory, speciální menu a další.

Více »

Sport a volný čas

Hotel disponuje velkým vnitřním i venkovním sportovištěm, které potěší každého návštěvníka, a navíc spoustu okolních zajímavých míst. Vyberte si z naší nabídky volnočasových aktivit a zpříjemněte si pobyt neobyčejnými zážitky.

Více »