Gastronomie

RESTAURACE A VINÁRNY

  • Velký důraz klademe na kvalitu gastronomických služeb. Jistě oceníte jídla nejen české kuchyně, ale i specialit z celého světa.
  • Denní menu pro skupinové akce je konzultováno se zákazníkem a jídla jsou podávána dle jeho požadavků. Časy stravování jsou přizpůsobeny programu našich klientů. Samozřejmostí je možnost dodání coffee breaků a občerstvení přímo do sálů a učeben.
  • Pro veřejnost je k dispozici Lobby restaurace s kapacitou 28 míst, v letních měsících částečně zastřešená venkovní terasa. Provozní doba pondělí až neděle, 07:00 - 22:00 hod.

SOUČÁSTÍ HOTELU JSOU:

Dvě útulné vinárny o kapacitě 40-60 míst vybavené pro pořádání soukromých večírků či diskoték
Moderní restaurace o kapacitě 160 míst
Lobby restaurant pro 28 míst
Prostorná terasa s posezením pro 150 míst je vhodná pro letní taneční párty s venkovním grilováním

Nabídky rautů

V naší nabídce je i široký sortiment pokrmů a specialit, které jsou servírovány formou rautů a otevřených tabulí. Rauty jsou sestavovány podle přání zákazníka, mohou obsahovat různé druhy kuchyní a delikates...

Na základě vaší poptávky vám rádi připravíme konkrétní návrh rautu. 

Wellness & SPA

Náš hotel disponuje jedním z nejmodernějším Wellness & Spa center v České Republice s širokou nabídkou služeb. Přijďte se ponořit do oázy klidu a harmonie v příjemném prostředí o celkové rozloze 800 m2.

Více »

Kongresy a konference

Jsme ideálním místem pro uspořádání konferencí, školení, jednání, večírků, teambuildingu a dalších akcí. Nabízíme špičkové vybavení a technické zázemí, různorodé prostory, speciální menu a další.

Více »

Sport a volný čas

Hotel disponuje velkým vnitřním i venkovním sportovištěm, které potěší každého návštěvníka, a navíc spoustu okolních zajímavých míst. Vyberte si z naší nabídky volnočasových aktivit a zpříjemněte si pobyt neobyčejnými zážitky.

Více »