O nás

Všeobecné informace

Kongres hotel Jezerka je moderní hotel zaměřený na firemní akce a rekreační pobyty.  Nachází se v krásné přírodní oblasti východních Čech v samém srdci CHKO Železné hory. Okolí hotelu je krásné a jako stvořené pro rekreaci, odpočinek a sportovní či kulturní aktivity. Hotel se nachází v těsné blízkosti sečské přehrady a zříceniny hradu Oheb a hradu Vildštejn. Hotel je vzdálen 110km od Prahy a 130km od Brna a díky své skvělé lokaci je dostupný z každého koutu republiky.
 

O vaše pohodlí a spokojenost se zde postará náš tým profesionálů. Neustálé zlepšování a inovace je pro nás velice důležité, a proto se snažíme zvyšovat kvalitu služeb a dovedností našeho personálu.

Co nabízíme

Mimo příjemné prostředí nabízíme množství kvalitních a atraktivních služeb. Základem je:

K neodmyslitelnému jádru hotelu patří vysoký gastronomický standard naší RESTAURACE, který potěší jakéhokoliv gurmána. V neposlední řadě je důležité zmínit KONGRESOVÉ PROSTORY hotelu, které pojmou až 380 osob.

Maximální ubytovací kapacita včetně přistýlek je 300 lůžek.

Přejete si stejnou kvalitu ubytování, ale více soukromí? V našem komplexu cca 200 m od hlavní budovy hotelu se nachází část depandance, která vám tuto možnost nabízí. V budově se nachází 16 pokojů tříhvězdičkového standardu za skvělou cenu. Nebo využijte naší nabídky a ubytování v hotelových chatkách. Zde si užijete klid, krásné prostředí, ale i spoustu zábavy a relaxace!

Historie hotelu

Původní hotel Jezerka byl otevřen již v roce 1987, tehdy jako zotavovna ROH Průmstavu Pardubice. Tehdejší kapacita hotelu byla 154 lůžek. Nynější kontext hotel získal v roce 2002, kdy ho získala do svého vlastnictví firma Hotel Jezerka s.r.o. Od té doby prošel rozsáhlou rekonstrukcí interiéru a dostavbou exteriéru. O dva roky později, hotel rozšířil své služby, a k ubytování vybudoval Akvafit centrum, které známe i dnes.  Mimo vnitřní vybavení vodních, zábavních a sportovních zařízení, se hotel vybavil i venkovními tenisovými kurty.  V letech 2009 až 2010 proběhla velká rekonstrukce objektu, po které se navýšilo ubytování 232 lůžek, v hotelu se zařídily kongresové sály a salonky a přibyla laserová střelnice a golfový simulátor. Proběhla i rozsáhlá rekonstrukce vstupní haly, restaurace a kuchyně. V dubnu 2010 se uskutečnilo slavnostní znovuotevření hotelu u příležitosti celorepublikového sjezdu Hospodářské komory. Tímto velkým zásahem se hotel stal jedinečný ve svém okolí a získal uznání a velkou oblibu.

Jelikož se staráme o blaho svých hostů, snažíme se neustále zlepšovat kvalitu našich služeb a inovovat prostory hotelu.

K zmiňovanému neustálému zlepšování patří i otevření Wellness & spa centra, připojení depandance a chatek. V letech 2016 a 2017 probíhaly rekonstrukce dvou ubytovacích bloků. Účelem bylo zvýšení kvality  ubytování a vytvoření jednotného stylu pokojů hotelu. V budoucnu je plánováno další rozšiřování a zlepšování a tak naši hosté mohou získávat nové zážitky.

Doprava k hotelu

Nejbližší okresní města jsou Pardubice, Chrudim, Kutná Hora a Havlíčkův Brod. K hotelu je zavedena příjezdová cesta a hotel disponuje parkovacím prostorem s kapacitou 120 míst. Volíte jiný druh dopravy? Nejbližší autobusové nádraží je v městě Seč a vlakové v městě Třemošnice. Touto dopravou se nejčastěji lze dostat do města Seč z Chrudimi nebo Pardubic a do Třemošnice vlakem z Čáslavi. Sestavili jsme pro Vás základní trasy. Další informace o dopravě zjistíte na IDOS.cz.

Praha

  • Praha – Pardubice – Seč
  • Praha – Čáslav – Třemošnice – Seč
  • Praha – Havlíčkův Brod – Chotěboř – Seč

 

Brno

  • Brno – Pardubice – Seč
  • Brno – Chrudim - Seč
  • Brno – Havlíčkův Brod – Chotěboř – Seč

 

Ostrava a Olomouc

  • Ostrava i Olomouc spoj - Pardubice - Seč

Obsazenost wellness

12
hostů

Wellness & SPA

Náš hotel disponuje jedním z nejmodernějším Wellness & Spa center v České Republice s širokou nabídkou služeb. Přijďte se ponořit do oázy klidu a harmonie v příjemném prostředí o celkové rozloze 800 m2.

Více »

Kongresy a konference

Jsme ideálním místem pro uspořádání konferencí, školení, jednání, večírků, teambuildingu a dalších akcí. Nabízíme špičkové vybavení a technické zázemí, různorodé prostory, speciální menu a další.

Více »

Sport a volný čas

Hotel disponuje velkým vnitřním i venkovním sportovištěm, které potěší každého návštěvníka, a navíc spoustu okolních zajímavých míst. Vyberte si z naší nabídky volnočasových aktivit a zpříjemněte si pobyt neobyčejnými zážitky.

Více »

hotel Jezerka

O hotelu

Kongres hotel Jezerka je moderní hotel zaměřený na firemní akce a rekreační pobyty. Nachází se v krásné přírodní oblasti východních Čech v samém srdci CHKO Železné hory.

Okolí hotelu je krásné a jako stvořené pro rekreaci, odpočinek a sportovní či kulturní aktivity.

Hotel se nachází v těsné blízkosti sečské přehrady a zříceniny hradu Oheb a hradu Vildštejn. Hotel je vzdálen 110km od Prahy a 130km od Brna a díky své skvělé lokaci je dostupný z každého koutu republiky.