Privátní wellness Párty

V dostavbě wellness&spa centra naleznete mimo jiné další z privátních sekcí pod názvem „Párty“.

Tento prostor je možné samostatně pronajmout na dobu min. 90 minut. Privátní wellness „Párty“ je koncipován pro max. 6 osob. Naleznete zde finskou saunu pro 5 osob, velkou vířivku, kam se pohodlně vejde 5 osob, sprchu, LCD televizor, minibar a relaxační část s rohovou sedací soupravou.

Kombinací ostatních prostor v dostavbě wellness&spa centra s „Párty“ vzniknou další dvě varianty vhodné pro uzavřené společnosti s počtem 15 až maximálně 30 osob.

 

Privátní wellness Párty
Vstup pro maximálně 2 osoby na 90 minut 1 200 Kč
Vstup pro maximálně 4 osoby na 90 minut 1 500 Kč
Vstup pro maximálně 6 osob na 90 minut 1 800 Kč
Každých dalších 30 minut 400 / 500 / 600 Kč dle počtu osob

Zažijte nezapomenutelné chvíle odpočinku v moderním a klidném zázemí našeho privátního wellness. Teplota vody ve vířivce krásně uvolní ztuhlé svaly a bolavá záda a přinese tak pocit naprosté pohody. Naše finská sauna Vám nabízí skvělou relaxaci. Jedná se o suchou saunu s možností individuálně regulovatelné teploty. V příjemném prostředí, které Vám přivodí nezapomenutelné okamžiky  pohody a uvolnění z každodenního stresu budete mít absolutní soukromí. Intimní osvětlení a hudba vytvářejí ideální prostředí pro regeneraci těla a duše.

V rámci privátního wellness balíčku můžete využít také odpočinkovou zónu s minibarem ( za příplatek) a LCD televizorem. Součástí je i sprcha a toaleta. Prostěradlo, ručníky i osušky jsou v ceně balíčku.

 

Privátní wellness Párty + velká odpočívárna s lehátky a barem
Vstup pro maximálně 15 osob na 90 minut 4 900 Kč
Každých dalších 30 minut 1 200 Kč

V případě, že mezi jednotlivými vstupy do sauny rádi relaxujete a je Vás vice jak 6 osob, tato varianta je tou správnou volbou. K privátnímu wellness “Párty” nabízí navíc velkou odpočívárnu s barovým pultem, kde je možnost objednat kromě nápojů I lehké občerstvení. Odpočinek si můžete zpříjmenit posezením a výhledem do okolí nebo relaxací na lůžku u krbu. Celý prostor privátního SPA je ozvučen příjemnou hudbou.

 

Privátní wellness Párty + veškeré společné prostory v dostavbě wellness&spa centra
Vstup pro maximálně 30 osob na 90 minut 7 900 Kč
Každých dalších 30 minut 2 200 Kč

Uvedené ceny jsou včetně 21% DPH.

Tato nabídka zahrnuje předchozí variantu rozšířenou o velkou finskou saunu pro 20 osob, solární lavici pro 3 osoby, 2x infra lavici pro celkem 4 osoby, vyhřívanou lavici pro 5 osob, sociální zařízení, ochlazovací sprchy a ledové vědro.

K nabídce je možné dokoupit nápoje a další občerstvení, které Vám pro Vaši uzavřenou skupinu předem připravíme.

 

Vstup do privátního wellness Párty je možný i pro osoby mladší 15 let.
Vstup je možný přes recepci wellness&spa centra nebo samostatným vchodem v zadní části budovy. Zakoupení vstupu do privátního wellness Párty neopravňuje k užívání společných, samostatně placených prostor wellness&spa centra.
Provozní doba privátního wellness Párty je od 8.00 do 24.00 hod.
Rezervace je možné provádět na hlavní hotelové recepci nebo na recepci wellness&spa centra.

Obsazenost wellness

20
hostů

Wellness & SPA

Náš hotel disponuje jedním z nejmodernějším Wellness & Spa center v České Republice s širokou nabídkou služeb. Přijďte se ponořit do oázy klidu a harmonie v příjemném prostředí o celkové rozloze 800 m2.

Více »

Kongresy a konference

Jsme ideálním místem pro uspořádání konferencí, školení, jednání, večírků, teambuildingu a dalších akcí. Nabízíme špičkové vybavení a technické zázemí, různorodé prostory, speciální menu a další.

Více »

Sport a volný čas

Hotel disponuje velkým vnitřním i venkovním sportovištěm, které potěší každého návštěvníka, a navíc spoustu okolních zajímavých míst. Vyberte si z naší nabídky volnočasových aktivit a zpříjemněte si pobyt neobyčejnými zážitky.

Více »

hotel Jezerka

O hotelu

Kongres hotel Jezerka je moderní hotel zaměřený na firemní akce a rekreační pobyty. Nachází se v krásné přírodní oblasti východních Čech v samém srdci CHKO Železné hory.

Okolí hotelu je krásné a jako stvořené pro rekreaci, odpočinek a sportovní či kulturní aktivity.

Hotel se nachází v těsné blízkosti sečské přehrady a zříceniny hradu Oheb a hradu Vildštejn. Hotel je vzdálen 110km od Prahy a 130km od Brna a díky své skvělé lokaci je dostupný z každého koutu republiky.