Kosmetika

Ceník kosmetiky

informace o aktuálních akčních nabídkách naleznete zde
 

Kosmetika MARIA GALLAND PARIS
Ošetření s MODELAČNÍ MASKOU proti stárnutí
Uvítací rituál a diagnostika pleti, odličovací masáž, jemný peelingový krém, čisticí maska, tonizace, tekutá neinvazivní mezoterapie, nanesení séra a koncentrátu dle typu pleti, modelační masáž + mikromasáž očního okolí, aplikace krému a modelační masky, tonizace, krém dle typu pleti, případně ochranný závoj s vysokým SPF a jemné líčení.
90 minut 3 400 Kč
Hydratační ošetření dodávající energii žíznivé pleti HYDRA´GLOBAL
Uvítací rituál a diagnostika pleti, odličovací masáž, exfoliační enzymatická maska, tonizace, tekutá neinvazivní mezoterapie, aplikace hydratačního séra a krému, oční maska, masáž + mikromasáž očního okolí, aplikace slupovací masky, tonizace, nanesení séra, koncentrátu a krému, případně ochranný závoj s vysokým SPF a jemné líčení.
90 minut 2 360 Kč

Ošetření obnovující hustotu pleti ACTIV´AGE 50+ (90 min)
Uvítací rituál a diagnostika pleti, odličovací masáž, hloubková dvojitá exfoliace s jemným peelingovým krémem a čisticí maskou, tonizace, tekutá neinvazivní mezoterapie, aplikace séra, krému a oční masky, masáž + mikromasáž očního okolí, aplikace masky dodávající hustotu pleti, tonizace, nanesení séra, koncentrátu a krému, případně ochranný závoj s vysokým SPF a jemné líčení.

90 minut 2 800 Kč

Omlazující liftingové ošetření ABSOLUTE YOUTHFUL LIFTING 40+ (90 min)
Uvítací rituál a diagnostika pleti, odličovací masáž, exfoliace enzymatickou maskou, tonizace, tekutá neinvazivní mezoterapie, aplikace séra, krému a oční masky, liftingová masáž + mikromasáž očního okolí, aplikace dvoufázové liftingové masky, tonizace, nanesení séra, koncentrátu a krému, případně ochranný závoj s vysokým SPF a jemné líčení.

90 minut 2 730 Kč

Omlazující rozjasňující ošetření LUMIN´ECLAT 30+ (90 min)
Uvítací rituál a diagnostika pleti, odličovací masáž, trojnásobná exfoliace čisticí maskou, jemným peelingovým krémem a enzymatickým peelingem, tonizace, tekutá neinvazivní mezoterapie, aplikace séra, krému a oční masky, liftingová masáž + mikromasáž očního okolí, aplikace dvoufázové liftingové masky, tonizace, nanesení séra, koncentrátu a krému, případně ochranný závoj s vysokým SPF a jemné líčení.

90 minut 2 300 Kč

 

Volitelné služby ke kosmetickému ošetření

Radiofrekvence pro maximální lifting a vyhlazení
Funguje na bázi proudu, šíří se vlněním a zahřívá tkáň. Stimuluje kolagenová vlákna, redukuje vrásky a ochablou pleť či dvojitou bradu.

  500 Kč

Detoxikační čisticí ošetření
Intenzivní peeling s enzymy, aplikace detoxikační čisticí masky.

  300 Kč

Úprava a barvení obočí

  90 Kč

 

Samostatné služby bez kosmetického ošetření

Úprava a barvení obočí

15 minut 220 Kč

Vážení zákazníci,
prosíme o dodržení včasného příchodu na proceduru z důvodu návaznosti rezervací. Storno poplatek je 150 Kč za každých 30 minut. Bez poplatku lze objednanou službu zrušit do 24 hodiny předem.

Obsazenost wellness

10
hostů

Wellness & SPA

Náš hotel disponuje jedním z nejmodernějším Wellness & Spa center v České Republice s širokou nabídkou služeb. Přijďte se ponořit do oázy klidu a harmonie v příjemném prostředí o celkové rozloze 800 m2.

Více »

Kongresy a konference

Jsme ideálním místem pro uspořádání konferencí, školení, jednání, večírků, teambuildingu a dalších akcí. Nabízíme špičkové vybavení a technické zázemí, různorodé prostory, speciální menu a další.

Více »

Sport a volný čas

Hotel disponuje velkým vnitřním i venkovním sportovištěm, které potěší každého návštěvníka, a navíc spoustu okolních zajímavých míst. Vyberte si z naší nabídky volnočasových aktivit a zpříjemněte si pobyt neobyčejnými zážitky.

Více »

hotel Jezerka

O hotelu

Kongres hotel Jezerka je moderní hotel zaměřený na firemní akce a rekreační pobyty. Nachází se v krásné přírodní oblasti východních Čech v samém srdci CHKO Železné hory.

Okolí hotelu je krásné a jako stvořené pro rekreaci, odpočinek a sportovní či kulturní aktivity.

Hotel se nachází v těsné blízkosti sečské přehrady a zříceniny hradu Oheb a hradu Vildštejn. Hotel je vzdálen 110km od Prahy a 130km od Brna a díky své skvělé lokaci je dostupný z každého koutu republiky.