Souhlas se zpracováním osobních údajů

Obsazenost wellness

opět otevřeno od
13:00
22.06.2021

Nejprve si prosím pozorně přečtěte informace o podmínkách zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde.

V případě, že souhlasíte se zpracováním osobních údajů pro níže specifikovaný účel, potvrďte zaškrtnutím políčka pod textem souhlasu. V případě, že nesouhlasíte se zpracováním osobních údajů pro tento účel, opusťte prosím tuto stránku.

SOUHLAS se zpracováním osobních údajů

1. Správce:
Hotel Jezerka s.r.o., IČO: 25971484, se sídlem Seč, Ústupky ev. č. 278, PSČ 538 07, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Hradci Králové, oddíl C, vložka 18263 (dále jen „Správce“)

2. Osobní údaje, které budou zpracovány:
e-mailová adresa

3. Účelem zpracování osobních údajů je:
zasílání obchodních sdělení (newsletterů)

4. Doba uložení osobních údajů je:
5. let od udělení souhlasu nebo do odvolání souhlasu

5. Poučení:
Nemáte žádnou povinnost Vaše osobní údaje Správci poskytnout. V případě, že Správci osobní údaje neposkytnete, nehrozí Vám žádná sankce. Nicméně pokud osobní údaje Správci neposkytne, nebude Vám moci Správce zasílat obchodní sdělení (newslettery).

6. Právo na odvolání souhlasu
Svůj souhlas máte právo kdykoliv odvolat, a to bez dalšího. Odvolání souhlasu pro Vás nebude mít žádné negativní konsekvence. Odvolat souhlas můžete ZDE.

Wellness & SPA

Náš hotel disponuje jedním z nejmodernějším Wellness & Spa center v České Republice s širokou nabídkou služeb. Přijďte se ponořit do oázy klidu a harmonie v příjemném prostředí o celkové rozloze 800 m2.

Více »

Kongresy a konference

Jsme ideálním místem pro uspořádání konferencí, školení, jednání, večírků, teambuildingu a dalších akcí. Nabízíme špičkové vybavení a technické zázemí, různorodé prostory, speciální menu a další.

Více »

Sport a volný čas

Hotel disponuje velkým vnitřním i venkovním sportovištěm, které potěší každého návštěvníka, a navíc spoustu okolních zajímavých míst. Vyberte si z naší nabídky volnočasových aktivit a zpříjemněte si pobyt neobyčejnými zážitky.

Více »