Chatky

Mezi ubytovací možnosti našeho hotelu patří také tři čtyřlůžkové chatky.

  • Ve čtyřlůžkové chatce je jedna hlavní místnost, kde je palanda, manželská postel, gauč, kuchyňský kout vybavený základním nádobím, rychlovarná konvice, dvouplotýnkový elektrický vařič, lednička, stůl se čtyřmi židlemi, skříň, komoda, chodbička s věšákovou stěnou a koupelna s WC a sprchovým koutem.
  • Lůžkovou kapacitu chatky lze zvýšit rozložením gauče, čímž vzniknou dvě menší přistýlky, vhodné pro jednu dospělou osobu, nebo dvě děti. Tato přistýlka je zdarma v ceně chaty. Podmínkou jsou vlastní lůžkoviny (spácák apod.).
  • K ubytování lze dokoupit snídani, polopenzi nebo plnou penzi. Strava je podávána v hlavní budově hotelu. Možnost ubytování od dubna do října.
  • Ubytovaní v chatkách mají možnost zakoupení celodenního zvýhodněného vstupu do venkovního bazénu za 100 Kč / den / dospělí a 50 Kč / den / děti.

Ceny za ubytování v chatkách (mimo sezónu):

Od 1. 4. – 1. 7. 2023 a od 26. 8. – 31. 10. 2023
Čtyřlůžková chata 2 300 Kč / noc
Každá další noc  1 600 Kč / noc
Pes 250 Kč / noc
Rekreační poplatek 13 Kč / den
Parkovné zdarma
Dítě do 3 let bez nároku na lůžko a stravu zdarma

 

Ceny za ubytování v chatkách (hlavní sezóna):

Rezervace pouze na týdenní pobyt od soboty do soboty

Hlavní sezóna od 1. 7. 2023 – 26. 8. 2023
Čtyřlůžková chata 13 500 Kč / týden
Pes 250 Kč / noc
Rekreační poplatek 13 Kč / den
Parkovné zdarma
Dítě do 3 let bez nároku na lůžko a stravu zdarma

Obsazenost wellness

32
hostů

Wellness & SPA

Náš hotel disponuje jedním z nejmodernějším Wellness & Spa center v České Republice s širokou nabídkou služeb. Přijďte se ponořit do oázy klidu a harmonie v příjemném prostředí o celkové rozloze 800 m2.

Více »

Kongresy a konference

Jsme ideálním místem pro uspořádání konferencí, školení, jednání, večírků, teambuildingu a dalších akcí. Nabízíme špičkové vybavení a technické zázemí, různorodé prostory, speciální menu a další.

Více »

Sport a volný čas

Hotel disponuje velkým vnitřním i venkovním sportovištěm, které potěší každého návštěvníka, a navíc spoustu okolních zajímavých míst. Vyberte si z naší nabídky volnočasových aktivit a zpříjemněte si pobyt neobyčejnými zážitky.

Více »

hotel Jezerka

O hotelu

Kongres hotel Jezerka je moderní hotel zaměřený na firemní akce a rekreační pobyty. Nachází se v krásné přírodní oblasti východních Čech v samém srdci CHKO Železné hory.

Okolí hotelu je krásné a jako stvořené pro rekreaci, odpočinek a sportovní či kulturní aktivity.

Hotel se nachází v těsné blízkosti sečské přehrady a zříceniny hradu Oheb a hradu Vildštejn. Hotel je vzdálen 110km od Prahy a 130km od Brna a díky své skvělé lokaci je dostupný z každého koutu republiky.