Stravování pro ubytované

Všeobecné informace

Hotel Jezerka disponuje moderně vybavenou kuchyní se skvělými kuchaři. Jídla jsou podávána ve dvou hotelových restauracích a pro večerní zábavu jsou k dispozici dvě vinárny, z nichž v jedné je prosvětlený skleněný taneční parket... Velký důraz klademe na kvalitu gastronomických služeb. Jistě oceníte jídla nejen české kuchyně, ale i speciality z celého světa.

Snídaně

Jsou standardně podávány od 7.30 do 10.00 hod v hlavní hotelové restauraci. Podávány jsou formou bufetu nebo servírované – podle obsazenosti hotelu.

Snídaně obsahuje teplý a studený bufet, sortiment uzenin, sýrů, slané a sladké pečivo, vaječné pokrmy, med, džem, ovoce, zelenina, jogurt, káva, čaj, mléko, džusy, cereálie.

Na požádání lze připravit snídaňový balíček.

Obědy

Jsou podávány v čase od 12.00 do 14.00 hod obvykle formou bufetu, případně servírovaného menu v závislosti na počtu osob. Oběd obsahuje polévku, hlavní chod a salát. Součástí ceny není nápoj.

Večeře

Jsou podávány v čase od 18.00 do 20.00 hod formou bufetu nebo servírovaného menu v závislosti na počtu ubytovaných osob. Večeře obsahuje předkrm nebo polévku, hlavní chod, salát a dezert. Součástí ceny není nápoj.
 

Poskytované služby Dospělí celoročně Děti 3-12 let celoročně
Snídaně 190 Kč 130 Kč
Oběd 260 Kč 180 Kč
Večeře 330 Kč 230 Kč
Polopenze 520 Kč 360 Kč
Plná penze 780 Kč 540 Kč

 

Pro skupinové pobyty platí časy stravování a ostatní podrobnosti dle podmínek domluvených s organizátorem akce.

Wellness & SPA

Náš hotel disponuje jedním z nejmodernějším Wellness & Spa center v České Republice s širokou nabídkou služeb. Přijďte se ponořit do oázy klidu a harmonie v příjemném prostředí o celkové rozloze 800 m2.

Více »

Kongresy a konference

Jsme ideálním místem pro uspořádání konferencí, školení, jednání, večírků, teambuildingu a dalších akcí. Nabízíme špičkové vybavení a technické zázemí, různorodé prostory, speciální menu a další.

Více »

Sport a volný čas

Hotel disponuje velkým vnitřním i venkovním sportovištěm, které potěší každého návštěvníka, a navíc spoustu okolních zajímavých míst. Vyberte si z naší nabídky volnočasových aktivit a zpříjemněte si pobyt neobyčejnými zážitky.

Více »