Stravování pro ubytované

Všeobecné informace

Hotel Jezerka disponuje moderně vybavenou kuchyní se skvělými kuchaři. Jídla jsou podávána ve dvou hotelových restauracích a pro večerní zábavu jsou k dispozici dvě vinárny, z nichž v jedné je prosvětlený skleněný taneční parket... Velký důraz klademe na kvalitu gastronomických služeb. Jistě oceníte jídla nejen české kuchyně, ale i speciality z celého světa.

Snídaně

Jsou standardně podávány od 7.30 do 10.00 hod v hlavní hotelové restauraci. Podávány jsou formou bufetu nebo servírované – podle obsazenosti hotelu.

Snídaně obsahuje teplý a studený bufet, sortiment uzenin, sýrů, slané a sladké pečivo, vaječné pokrmy, med, džem, ovoce, zelenina, jogurt, káva, čaj, mléko, džusy, cereálie.

Na požádání lze připravit snídaňový balíček.

Obědy

Jsou podávány v čase od 12.00 do 14.00 hod obvykle formou bufetu, případně servírovaného menu v závislosti na počtu osob. Oběd obsahuje polévku, hlavní chod a salát. Součástí ceny není nápoj.

Večeře

Jsou podávány v čase od 18.00 do 20.00 hod formou bufetu nebo servírovaného menu v závislosti na počtu ubytovaných osob. Večeře obsahuje předkrm nebo polévku, hlavní chod, salát a dezert. Součástí ceny není nápoj.

 

Poskytované služby Dospělí celoročně Děti 3-12 let celoročně
Snídaně 220 Kč 150 Kč
Oběd 300 Kč 210 Kč
Večeře 380 Kč 260 Kč
Polopenze 600 Kč 410 Kč
Plná penze (začátek obědem) 900 Kč 620 Kč

 

Pro skupinové pobyty platí časy stravování a ostatní podrobnosti dle podmínek domluvených s organizátorem akce.

Obsazenost wellness

7
hostů

Wellness & SPA

Náš hotel disponuje jedním z nejmodernějším Wellness & Spa center v České Republice s širokou nabídkou služeb. Přijďte se ponořit do oázy klidu a harmonie v příjemném prostředí o celkové rozloze 800 m2.

Více »

Kongresy a konference

Jsme ideálním místem pro uspořádání konferencí, školení, jednání, večírků, teambuildingu a dalších akcí. Nabízíme špičkové vybavení a technické zázemí, různorodé prostory, speciální menu a další.

Více »

Sport a volný čas

Hotel disponuje velkým vnitřním i venkovním sportovištěm, které potěší každého návštěvníka, a navíc spoustu okolních zajímavých míst. Vyberte si z naší nabídky volnočasových aktivit a zpříjemněte si pobyt neobyčejnými zážitky.

Více »

hotel Jezerka

O hotelu

Kongres hotel Jezerka je moderní hotel zaměřený na firemní akce a rekreační pobyty. Nachází se v krásné přírodní oblasti východních Čech v samém srdci CHKO Železné hory.

Okolí hotelu je krásné a jako stvořené pro rekreaci, odpočinek a sportovní či kulturní aktivity.

Hotel se nachází v těsné blízkosti sečské přehrady a zříceniny hradu Oheb a hradu Vildštejn. Hotel je vzdálen 110km od Prahy a 130km od Brna a díky své skvělé lokaci je dostupný z každého koutu republiky.