Stravování pro ubytované

Všeobecné informace

Hotel Jezerka disponuje moderně vybavenou kuchyní se skvělými kuchaři. Jídla jsou podávána ve dvou hotelových restauracích a pro večerní zábavu jsou k dispozici dvě vinárny, z nichž v jedné je prosvětlený skleněný taneční parket... Velký důraz klademe na kvalitu gastronomických služeb. Jistě oceníte jídla nejen české kuchyně, ale i speciality z celého světa.

Snídaně

Jsou standardně podávány od 7.30 do 10.00 hod v hlavní hotelové restauraci. Podávány jsou formou bufetu nebo servírované – podle obsazenosti hotelu.

Snídaně obsahuje teplý a studený bufet, sortiment uzenin, sýrů, slané a sladké pečivo, vaječné pokrmy, med, džem, ovoce, zelenina, jogurt, káva, čaj, mléko, džusy, cereálie.

Na požádání lze připravit snídaňový balíček.

Obědy

Jsou podávány v čase od 12.00 do 14.00 hod obvykle formou bufetu, případně servírovaného menu v závislosti na počtu osob. Oběd obsahuje polévku, hlavní chod a salát. Součástí ceny není nápoj.

Večeře

Jsou podávány v čase od 18.00 do 20.00 hod formou bufetu nebo servírovaného menu v závislosti na počtu ubytovaných osob. Večeře obsahuje předkrm nebo polévku, hlavní chod, salát a dezert. Součástí ceny není nápoj.

 

Poskytované služby Dospělí celoročně Děti 3-12 let celoročně
Snídaně 250 Kč 175 Kč
Oběd 350 Kč 245 Kč
Večeře 420 Kč 295 Kč
Polopenze 670 Kč 470 Kč
Plná penze (začátek obědem) 1 020 Kč 715 Kč

 

Pro skupinové pobyty platí časy stravování a ostatní podrobnosti dle podmínek domluvených s organizátorem akce.

Obsazenost wellness

10
hostů

Wellness & SPA

Náš hotel disponuje jedním z nejmodernějším Wellness & Spa center v České Republice s širokou nabídkou služeb. Přijďte se ponořit do oázy klidu a harmonie v příjemném prostředí o celkové rozloze 800 m2.

Více »

Kongresy a konference

Jsme ideálním místem pro uspořádání konferencí, školení, jednání, večírků, teambuildingu a dalších akcí. Nabízíme špičkové vybavení a technické zázemí, různorodé prostory, speciální menu a další.

Více »

Sport a volný čas

Hotel disponuje velkým vnitřním i venkovním sportovištěm, které potěší každého návštěvníka, a navíc spoustu okolních zajímavých míst. Vyberte si z naší nabídky volnočasových aktivit a zpříjemněte si pobyt neobyčejnými zážitky.

Více »

hotel Jezerka

O hotelu

Kongres hotel Jezerka je moderní hotel zaměřený na firemní akce a rekreační pobyty. Nachází se v krásné přírodní oblasti východních Čech v samém srdci CHKO Železné hory.

Okolí hotelu je krásné a jako stvořené pro rekreaci, odpočinek a sportovní či kulturní aktivity.

Hotel se nachází v těsné blízkosti sečské přehrady a zříceniny hradu Oheb a hradu Vildštejn. Hotel je vzdálen 110km od Prahy a 130km od Brna a díky své skvělé lokaci je dostupný z každého koutu republiky.