Ocenění

CZECH HOTEL AWARDS

Prestižní soutěže Czech Hotel Awards jsme se poprvé účastnili v roce 2013. Stali jsem se regionálními výherci v kategorii SPA&WELLNESS hotel Pardubického kraje.

V roce 2014 jsme obsadili pozici CONGRESS hotel Pardubického kraje.

V následujícím roce jsme opět obhájili pozici SPA&WELLNESS hotel. Stejné ocenění jsem dostali i v roce 2017, kdy jsme opět vyhráli kategorii SPA&WELLNESS hotel Pardubického kraje a kategorii tříhvězdičkových hotelů Pardubického kraje. V příštím roce se již budeme ucházet o kategorii čtyřhvězdičkových hotelů.

Rok 2020 byl pro náš hotel zlomový. Obdrželi jsme rovnou dvě silná ocenění a to v kategorii čtyřhvězdičkových hotelů a SPA&WELLNESS hotel.

 

   

           

Obsazenost wellness

31
hostů

Wellness & SPA

Náš hotel disponuje jedním z nejmodernějším Wellness & Spa center v České Republice s širokou nabídkou služeb. Přijďte se ponořit do oázy klidu a harmonie v příjemném prostředí o celkové rozloze 800 m2.

Více »

Kongresy a konference

Jsme ideálním místem pro uspořádání konferencí, školení, jednání, večírků, teambuildingu a dalších akcí. Nabízíme špičkové vybavení a technické zázemí, různorodé prostory, speciální menu a další.

Více »

Sport a volný čas

Hotel disponuje velkým vnitřním i venkovním sportovištěm, které potěší každého návštěvníka, a navíc spoustu okolních zajímavých míst. Vyberte si z naší nabídky volnočasových aktivit a zpříjemněte si pobyt neobyčejnými zážitky.

Více »

hotel Jezerka

O hotelu

Kongres hotel Jezerka je moderní hotel zaměřený na firemní akce a rekreační pobyty. Nachází se v krásné přírodní oblasti východních Čech v samém srdci CHKO Železné hory.

Okolí hotelu je krásné a jako stvořené pro rekreaci, odpočinek a sportovní či kulturní aktivity.

Hotel se nachází v těsné blízkosti sečské přehrady a zříceniny hradu Oheb a hradu Vildštejn. Hotel je vzdálen 110km od Prahy a 130km od Brna a díky své skvělé lokaci je dostupný z každého koutu republiky.