Ocenění

Obsazenost wellness

opět otevřeno od
13:00
22.06.2021

CZECH HOTEL AWARDS 2013, 2014, 2015, 2017 a 2020

Prestižní soutěže Czech Hotel Awards jsme se poprvé účastnili v roce 2013. Stali jsem se regionálními výherci v kategorii SPA&WELLNESS hotel Pardubického kraje.

V roce 2014 jsme obsadili pozici CONGRESS hotel Pardubického kraje.

V následujícím roce jsme opět obhájili pozici SPA&WELLNESS hotel. Stejné ocenění jsem dostali i v roce 2017, kdy jsme opět vyhráli kategorii SPA&WELLNESS hotel Pardubického kraje a kategorii tříhvězdičkových hotelů Pardubického kraje. V příštím roce se již budeme ucházet o kategorii čtyřhvězdičkových hotelů.

Rok 2020 byl pro náš hotel zlomový. Obdrželi jsme rovnou dvě silná ocenění a to v kategorii čtyřhvězdičkových hotelů a SPA&WELLNESS hotel.

 

          

Wellness & SPA

Náš hotel disponuje jedním z nejmodernějším Wellness & Spa center v České Republice s širokou nabídkou služeb. Přijďte se ponořit do oázy klidu a harmonie v příjemném prostředí o celkové rozloze 800 m2.

Více »

Kongresy a konference

Jsme ideálním místem pro uspořádání konferencí, školení, jednání, večírků, teambuildingu a dalších akcí. Nabízíme špičkové vybavení a technické zázemí, různorodé prostory, speciální menu a další.

Více »

Sport a volný čas

Hotel disponuje velkým vnitřním i venkovním sportovištěm, které potěší každého návštěvníka, a navíc spoustu okolních zajímavých míst. Vyberte si z naší nabídky volnočasových aktivit a zpříjemněte si pobyt neobyčejnými zážitky.

Více »