Relaxační zóna u cyklotrasy č. 4115

Obsazenost wellness

opět otevřeno od
13:00
22.06.2021

Využijte zdravě a zábavně svůj volný čas v naší nové relaxační zóně, která se nachází hned u hotelu a navazuje na značenou cyklotrasu č. 4115 vedoucí z Ústupek do Ležáků. 

Relaxační zóna, nebo chcete- li park, je určena k pohybovému a relaxačnímu využití nejen pro hotelové hosty, ale také pro širokou veřejnost. Nachází se zde venkovní tělocvična, dětské hřiště a odpočívadlo pro cyklisty.

U venkovní tělocvičny můžete posílit svoje tělo na dvou stanovištích.  Posilování je vhodné pro každého bez ohledu na věk nebo kondici a probíhá za účinnosti vlastní hmotnosti, čímž dochází k získání tělesné síly, pružnosti a zlepšení rovnováhy.

Dále se zde nachází dětské venkovní hřiště s velkým pískovištěm. Pro naše nejmenší hosty jsme nainstalovali dvě pružinová houpadla, kývací lávku, houpačku, trojhrazdu a skluzavku. Vše je vyrobeno z přírodního akátového dřeva, samozřejmě certifikováno v souladu s normami pro veřejná hřiště.

Odpočívadlo pro cyklisty je místo, kde můžete spočinout při Vašich cyklotoulkách Železnými horami. Kromě krytého posezení a stojanu na kola je vybaveno elektrickou zásuvkou, kterou je možné využít například pro dobití mobilního telefonu. 

Všechny aktivity jsou propojeny nově vzniklými chodníky s osvětlením, samozřejmostí jsou také lavičky a odpadkové koše. Vstup do parku je zcela zdarma.

Přijďte si odpočinout do naší nové relaxační zóny, která je otevřena široké veřejnosti.

Relaxační zóna u cyklotrasy č. 4115 byla pořízena za přispění prostředků státního rozpočtu České republiky z programu Ministerstva pro místní rozvoj ČR (termín realizace 8/2014 – 10/2014).

Wellness & SPA

Náš hotel disponuje jedním z nejmodernějším Wellness & Spa center v České Republice s širokou nabídkou služeb. Přijďte se ponořit do oázy klidu a harmonie v příjemném prostředí o celkové rozloze 800 m2.

Více »

Kongresy a konference

Jsme ideálním místem pro uspořádání konferencí, školení, jednání, večírků, teambuildingu a dalších akcí. Nabízíme špičkové vybavení a technické zázemí, různorodé prostory, speciální menu a další.

Více »

Sport a volný čas

Hotel disponuje velkým vnitřním i venkovním sportovištěm, které potěší každého návštěvníka, a navíc spoustu okolních zajímavých míst. Vyberte si z naší nabídky volnočasových aktivit a zpříjemněte si pobyt neobyčejnými zážitky.

Více »