Venkovní bazén a brouzdaliště

Venkovní hotelový bazén o rozměrech 20 x 8 m a hloubce 1,5m je dohřívaný solárním systémem. Součástí je i dětské brouzdaliště o rozměrech 4 x 5 m a hloubkou 0,5m. 

Hotelový bazén je v provozu v měsících červen až září jak pro hosty hotelu, tak i pro návštěvníky z okolí. V blízkosti bazénu jsou terasy s hotelovými lehátky, upravované trávníky i prolézačky a pískoviště pro nejmenší návštěvníky. Součástí je i terasa s příjemným posezením a barem s rychlým občerstvením.

Otevírací doba venkovního hotelového bazénu
Venkovní bazén 
(venkovní hotelový bazén, brouzdaliště)
09:00 - 20:00 hod.
(podle počasí)

 

Ceník venkovního hotelového bazénu - letní sezóna (červenec, srpen)
Celodenní vstup - dospělí 150 Kč / den  po 17:00 hod. - 75 Kč
Celodenní vstup - děti 75 Kč / den  po 17:00 hod. - 40 Kč

 

Ceník venkovního hotelového bazénu - mimo letní sezónu
Celodenní vstup - dospělí 100 Kč / den  po 17:00 hod. - 50 Kč
Celodenní vstup - děti 50 Kč / den  po 17:00 hod. - 25 Kč

Obsazenost wellness

34
hostů

Wellness & SPA

Náš hotel disponuje jedním z nejmodernějším Wellness & Spa center v České Republice s širokou nabídkou služeb. Přijďte se ponořit do oázy klidu a harmonie v příjemném prostředí o celkové rozloze 800 m2.

Více »

Kongresy a konference

Jsme ideálním místem pro uspořádání konferencí, školení, jednání, večírků, teambuildingu a dalších akcí. Nabízíme špičkové vybavení a technické zázemí, různorodé prostory, speciální menu a další.

Více »

Sport a volný čas

Hotel disponuje velkým vnitřním i venkovním sportovištěm, které potěší každého návštěvníka, a navíc spoustu okolních zajímavých míst. Vyberte si z naší nabídky volnočasových aktivit a zpříjemněte si pobyt neobyčejnými zážitky.

Více »

hotel Jezerka

O hotelu

Kongres hotel Jezerka je moderní hotel zaměřený na firemní akce a rekreační pobyty. Nachází se v krásné přírodní oblasti východních Čech v samém srdci CHKO Železné hory.

Okolí hotelu je krásné a jako stvořené pro rekreaci, odpočinek a sportovní či kulturní aktivity.

Hotel se nachází v těsné blízkosti sečské přehrady a zříceniny hradu Oheb a hradu Vildštejn. Hotel je vzdálen 110km od Prahy a 130km od Brna a díky své skvělé lokaci je dostupný z každého koutu republiky.