Depandance

Všeobecné informace

Depandance hotelu Jezerka se nachází cca 200 metrů od hlavní budovy hotelu. Ubytovací kapacita depandance je 34 lůžek, 13 dvoulůžkových pokojů, z nichž jeden je uzpůsoben pro vozíčkáře, 2 třílůžkové pokoje a 1 relaxační pokoj s vířivou vanou. Podrobné vybavení pokojů naleznete v sekci Ubytování – Typy pokojů a ceny.

V budově se dále nachází salonek s kapacitou max. 32 osob a samostatná restaurace s kapacitou 43 míst, kterou lze využít rovněž jako oddělený školící prostor pro cca 30 osob. Restaurace depandance je v provozu pouze v době letních prázdnin.

Veškeré stravování ubytovaných hostů z depandace probíhá v hlavní budově hotelu Jezerka, kde jsou i všechny ostatní aktivity jako bazén, wellness a sportoviště.

Depandance nabízí klidné ubytování mimo veškerý provoz hlavní budovy s výhodami velkého hotelového komplexu.

Před pobytem

Pokud máte objednané ubytování v hotelové depandaci, kartu od pokoje si prosím vyzvedněte na hlavní hotelové recepci hotelu Jezerka.

Autem se zavazadly potom doporučujeme parkovat přímo u depandance, kde je vlastní parkoviště. Při odjezdu je nutné kartu od pokoje odevzdat přímo na hlavní recepci hotelu.

Pokud se pohybujete mezi budovami pěšky, doporučujeme využít cestičku mezi chatkami a boční výstup z hlavní budovy hotelu v bloku C (dveře otevřete kartou od pokoje), tato varianta je nejkratší.

Pro uložení svršků a příručních zavazadel během doby, kdy se budete pohybovat v hlavní budově hotelu, doporučujeme využít šatní skříňky u recepce, které si uzamknete kartou od pokoje.

V případě nejasností, Vám vše vysvětlí personál recepce.

Obsazenost wellness

25
hostů

Wellness & SPA

Náš hotel disponuje jedním z nejmodernějším Wellness & Spa center v České Republice s širokou nabídkou služeb. Přijďte se ponořit do oázy klidu a harmonie v příjemném prostředí o celkové rozloze 800 m2.

Více »

Kongresy a konference

Jsme ideálním místem pro uspořádání konferencí, školení, jednání, večírků, teambuildingu a dalších akcí. Nabízíme špičkové vybavení a technické zázemí, různorodé prostory, speciální menu a další.

Více »

Sport a volný čas

Hotel disponuje velkým vnitřním i venkovním sportovištěm, které potěší každého návštěvníka, a navíc spoustu okolních zajímavých míst. Vyberte si z naší nabídky volnočasových aktivit a zpříjemněte si pobyt neobyčejnými zážitky.

Více »

hotel Jezerka

O hotelu

Kongres hotel Jezerka je moderní hotel zaměřený na firemní akce a rekreační pobyty. Nachází se v krásné přírodní oblasti východních Čech v samém srdci CHKO Železné hory.

Okolí hotelu je krásné a jako stvořené pro rekreaci, odpočinek a sportovní či kulturní aktivity.

Hotel se nachází v těsné blízkosti sečské přehrady a zříceniny hradu Oheb a hradu Vildštejn. Hotel je vzdálen 110km od Prahy a 130km od Brna a díky své skvělé lokaci je dostupný z každého koutu republiky.